Stipendia 2021/2022

V předchozích letech našeho stipendijního programu využili 3 studenti (Jihočeské univerzity, VŠE a ČVUT) a po absolvování vysoké školy jsou dnes již našimi plnohodnotnými kolegy.

Stipendijní program BBM pro školní rok 2021/22

Hledáme studenty VŠ technických oborů, kteří mají zájem o získání stipendia společnosti BBM a mají dále zájem po ukončení studia na VŠ pracovat ve společnosti BBM (Praha, Písek, případně Jihlava). V roce 2021/22 hledáme především zájemce o technickou správu technologií a administraci Oracle a vývojáře.

Stipendium je vypláceno studentovi po dobu jeho řádného studia. Student má právo absolvovat ve společnosti odborné stáže, zpracovávat absolventské práce a účastnit se softwarových projektů. Student má povinnost řádně ukončit studium a pro společnost pracovat minimálně po smluvenou dobu. Výše stipendia a doba závazku studenta vůči společnosti jsou individuální a budou smluvně ošetřena.

Přihlášky do výběrového řízení mohou posílat zájemci průběžně od 1.10.2021 do 30.6.2022 na email: studenti@bbm.cz nebo na adresu společnosti: Kocínova 5/138, 397 01 Písek. Vybraní zájemci budou pozváni na osobní pohovor. Přihláška - dotazník je v příloze tohoto článku. více zde
tdok10631
Zpět na úvodní stránku